Partneri

Ubytovanie Tučepi Letovisko Tučepi je vďaka jeho strategickej polohe, dlhým a širokým plážam vyhľadávaným cieľom nielen slovenských ale najmä zahraničných turistov. V Tučepi nájdete relatívne pokojné ubytovanie ale pritom plážové služby aj všetky ďalšie ponuka splní nároky aj náročných klientov. Tučepi ubytovanie v pravom srdci Dalmácie. Tučepi – obľúbené turistické stredisko, vhodné na prežitie kvalitnej […]

Ubytovanie Tučepi

Letovisko Tučepi je vďaka jeho strategickej polohe, dlhým a širokým plážam vyhľadávaným cieľom nielen slovenských ale najmä zahraničných turistov. V Tučepi nájdete relatívne pokojné ubytovanie ale pritom plážové služby aj všetky ďalšie ponuka splní nároky aj náročných klientov.

Tučepi ubytovanie

v pravom srdci Dalmácie. Tučepi – obľúbené turistické stredisko, vhodné na prežitie kvalitnej dovolenky pre každého návštevníka Chorvátska. Mestečko Tučepi ležia 3 km južne od Makarskej, majú cestné i lodné spojenie so všetkými európskymi centrami. Tučepi vynikajú mimoriadne bohatou a rozmanitou vegetáciou. Nachádzajú sa pod zrázmi pohoria Biokovo a patria spolu s Brelou medzi najznámejšie strediská Makarskej riviéry.

Už v minulosti navštevovali Tučepi najvyberanejší hostia Európy a sveta, napríklad Jean Cocteau, Alberto Moravia, Dellie Scalle a Jean Marais. Počas ubytovania v Tučepoch si môžete do sýta užiť kúpanie a odpočinok na slnkom vyhriatych plážach, alebo si môžete vybrať z pestrej ponuky  športov (požičovne surfov, vodných bicyklov, vodných skútrov, vodných lyží atď.) a v neposlednom rade máte možnosť ochutnať vynikajúcu tunajšiu kuchyňu, či si len tak si posedieť v jednej z desiatok miestnych kaviarní, reštaurácií, barov a pizzerií.  V Tučepoch je  najväčší počet slnečných dní v Dalmácii, more a vzduch sú ekologicky čisté. Práve vďaka tomu patrí ubytovanie Tučepi k európskej špičke.